Beschrijving
Wat mag er wel in de 20m3 dakafval container?
Onder dakafval wordt ook wel verstaan dakleer, dakbedekking, bitumen en teer. Dakafval mag vermengd zijn met andere afvalsoorten, maar niet met puin, stenen, zand of grond. Hieronder treft u een opsomming aan van de meest voorkomende afvalsoorten die bij ons onder andere onder de categorie dakafval vallen:
- Dakafval
- Dakleer
- Dakbedekking
- Dakgrind, maximaal 10%
- Bitumen
- Teer
- Hout
- Ijzer
- Kunststof en Plastic
- Isolatiematerialen
Wat mag er niet in de 20m3 dakafval container?
Hieronder treft u een opsomming aan van de meest voorkomende afvalsoorten die bij ons niet onder de categorie dakafval vallen:
- Puin en Stenen
- Zand en Grond
- Asbest of asbest gelijkende materialen
- Chemisch afval
- Olie
- Verf
- Chemicaliën
- Geen afvalsoorten die vloeibaar of stroperig zijn
Als besteller van de container bent u verantwoordelijk voor de inhoud van de container. Dus bijvoorbeeld ook wanneer iemand anders er ander afval in weggooit. U moet hier dus altijd goed op letten. Als bedrijf hoeven wij namelijk niet te bewijzen wie het materiaal wel of niet in de container heeft gegooid. En gaan wij er van uit dat de container juist is beladen zodra de afvoer wordt doorgegeven. U als besteller bent te allen tijde verantwoordelijk voor de inhoud.